ORTOMOBIL Zakład Ortopedyczny Szczecin, Producent Protez Szczecin

Zakłady Ortopedyczne Ortomobil zostały założone w 2011 roku, dzięki pasji i doświadczeniu osób, które już od wielu lat zajmują się zaopatrzeniem ortopedycznym.

Kierujemy naszą działalność do osób niepełnosprawnych i wszystkich potrzebujących pomocy, zapewniając im mobilność oraz niezawodność. Pacjentami zajmuje się doświadczony i profesjonalny zespół techników ortopedów, który odpowie na wszelkie pytania, czy wątpliwości, a także zaproponuje najbardziej odpowiedni sprzęt.

Posiadamy dwa zakłady, w Koszalinie i Szczecinie, które pozwalają dotrzeć do jeszcze szerszej grupy osób z regionu i okolic, wymagających na stałe lub czasowo specjalistycznego zaopatrzenia ortopedycznego. Istnieje możliwość dojazdu do klienta.

W naszej bogatej ofercie, znajdą Państwo, wysokiej jakości zaopatrzenie ortopedyczne, m.in. protezy kończyn górnych, protezy kończyn dolnych, ortezy kończyn górnych i ortezy kończyn dolnych oraz ortezy tułowia. A także niezbędny sprzęt pomocniczy, czyli wózki inwalidzkie dziecięce, wózki inwalidzkie standardowe, foteliki rehabilitacyjne, pionizatory.
Ponadto posiadamy w ciągłej sprzedaży: wkładki ortopedyczne, lejki silikonowe, obuwie ortopedyczne i inne.

Posiadamy certyfikaty takich firm jak: Otto Bock, Ossur, Neuhof, Streifeneder, Blatchford. Do produkcji protez wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i materiały.

Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania do sprzętu.
Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Działamy na obszarze następujących miast: Szczecin, Koszalin, Piła, Słupsk.
Nasze odziały:
ORTOMOBIL Zakład Ortopedyczny
ul. Pocztowa 25
70-361 Szczecin
tel/fax 91 831 46 55
ortomobil@ortomobil.pl

ORTOMOBIL Zakład Ortopedyczny
ul. Szeroka 38
75-814 Koszalin
tel/fax 94 717 03 31
ortomobil@ortomobil.pl
adres

ul. Pocztowa 25
70-361 SZCZECIN
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!